Odborné preklady

Pri špecializovaných textoch je extrémne dôležitá kontrola a následné overenie odborníkom. Ak máte na preklad vysoké nároky, ste tu správne.

Preklady pre automobilový priemysel

Či už je vaším jedinečným predajným argumentom výnimočný dizajn, pohodlie vodiča alebo presné radenie, naši špecializovaní automotive prekladatelia to povedia za vás. Sú rovnako zapálení pre automobily ako vy a ovládajú jazyk v špecifickej oblasti automobilového priemyslu od A až po Z.

Medicínske preklady

Pre medicínske preklady vyberáme len kvalifikovaných prekladateľov a lingvistov znalých odbornej terminológie a praxe. Títo prekladatelia musia prejsť náročným výberovým konaním, ktoré potvrdia ich profesionalitu a znalosť odboru. Nech je vašou domovskou oblasťou onkológia, farmakológia alebo klinická medicína, nájdeme pre vás vždy toho pravého odborníka.

Finančné preklady

Naši prekladatelia sú vo finančnom svete ako doma. Finančné preklady majú svoje špecifiká a ustálenú terminológiu, naši prekladatelia sú nielen lingvisti, ale aj kvalifikovaní odborníci v rôznych odvetviach finančného priemyslu. Preložia akékoľvek vaše dokumenty do 80 rôznych jazykov.

Technické preklady

Či už vyrábate hardvér, navrhujete softvér, dodávate telekomunikačné riešenia, hosťujete platformy alebo poskytujete iný produkt či službu, vaše odvetvie je jedným z najviac konkurenčných priemyselných odvetví na svete. Kvalitné technické preklady a ich lokalizácia sú i našou parketou.

Preklady pre verejný sektor

Skrivanek poskytuje komplexné jazykové služby s dôrazom na kvalitu, bezpečnosť a moderné technológie. Radi splníme všetky špecifické požiadavky, ktoré verejný sektor potrebuje. Tieto projekty sú pre nás výzvou aj záväzkom.

Ďalšie odbory

Ovládame preklady aj v ďalších odvetviach:

  • Právo
  • IT a telekomunikácie
  • Energetika a suroviny
  • Turizmus, hotelierstvo a gastronómia
  • Spotrebná elektronika a elektrotechnika
  • Multimédiá a hry

Často sa pýtate

Akýkoľvek. Nezáleží na formáte, ktorý nám pošlete, poradíme si s inx, indd, PDF, preložíme vám webovú stránku a mnoho ďalších.

Cenu s presnosťou na jedno slovo sa dozviete vopred. Jednoducho zašlite objednávku a my vám povieme, koľko by preklad stál.

Presne v termíne, ktorý si vopred dohodneme.

Nech je vás odbor akýkoľvek, my sa o váš preklad postaráme.

Dôveryhodnosť, rýchlosť a kvalita služieb