Online výučba

Chcete študovať z pohodlia domova? Zorganizujte si učebný plán podľa svojich možností a využívajte výhody online štúdia.

S online výučbou sa môžete učiť cudzie jazyky z pohodlia domova.

Online výučba vám ponúka oveľa viac výhod, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať.

Šetríte čas - nemusíte dochádzať na lekcie, jednoducho sa učíte z pohodlia domova, alebo ak máte lekcie počas pracovnej doby, tak sa pripojíte zo zasadacej miestnosti či kancelárie.

Väčšia flexibilita - keďže ani vy ani váš lektor nemusíte na lekcie dochádzať, máte oveľa väčší výber, čo sa časov výučby týka. Chceli by ste sa učiť skoro ráno pred prácou? Alebo si naopak po práci vyčistiť hlavu vďaka cudziemu jazyku? Pre Skype výučbu to nie je žiadny problém. Vyžaduje vaša profesia veľa cestovania a vy tak prichádzate o klasickú výučbu? Online lekcie nie sú limitované miestom, od vášho lektora vás delí len jeden Skype telefonát.

Zlepšíte svoje technické zručnosti - Skype síce nevyžaduje veľké technické znalosti, avšak je dobré sa s týmito nástrojmi naučiť efektívne pracovať a získať tak okrem znalostí cudzieho jazyka ďalšie zručnosti do životopisu.

Komunikatívne a interaktívne lekcie – kedy inokedy otestovať svoje umenie viesť videokonferenciu v cieľovom jazyku ako pri Skype výučbe? Okrem toho vás čaká mnoho interaktívnych online cvičení, precvičenie rozprávania, počúvanie, písanie i čítanie. Online lekcie tak budú minimálne rovnako efektívne ako klasická dochádzková výučba. Samozrejmosťou v prípade jazykovej školy Skrivanek je dodržanie princípov Effecto metódy, to znamená dôraz na komunikáciu, praktické a reálne použitie jazyka.

Rada na záver - ak sa bojíte, že vám online výučba nebude vyhovovať, alebo že bude neosobné, tak jednoducho pár lekcií vyskúšajte! Nebojte sa, že by ste lekcie vynechávali, jednoducho si na online lekcie vyhraďte pevné miesto vo vašom kalendári, ako by ste to urobili pre klasickú výučbu. Neverbálnu komunikáciu veľmi dobre nahradí web kamera a tón vášho a lektorovho hlasu.

Viac informácií

Jazykové úrovne:

A1 až C2 - učíme od úplných začiatočníkov až po pokročilých študentov, od všeobecnej angličtiny až po obchodnú francúzštinu alebo prípravu na medzinárodné certifikáty.

Čas výučby:

online lekcie sú flexibilné. Záleží len na vašej dohode s lektorom, ktorý čas výučby je pre vás vyhovujúci.

Cena

Pre nezáväznú objednávku alebo v prípade akýchkoľvek otázok, kliknite na tlačidlo ZASLAŤ OBJEDNÁVKU a naši koordinátori Vám zodpovedia všetky otázky alebo vytvoria objednávku na mieru.

ONLINE jazyky

 

Výber z viac ako 100 všeobecných a profesijne zameraných kurzov. Líder na trhu v online vzdelávaní.

ČO KURZOM ZÍSKATE?

  • Kvalitný výučbový obsah tvorený predovšetkým pre potreby študentov,
  • online študovňu, ktorá sa prispôsobí PC, tabletu aj mobilnému telefónu,
  • jednoducho vysvetlené učivo rozložené do krátkych študijných úsekov,
  • virtuálneho lektora, ktorý vás prevedie kurzom,
  •  množstvo motivačných a  gamifikačných prvkov (humor, momenty prekvapenia, pomocné help boxy, video     hodnotenie a pod.),
  •  podporu lektora poruke na online chate,
  • prehľadné štatistiky o postupovaní v kurze,
  • spoľahlivú IT podporu.

ČO BUDETE POTREBOVAŤ

  • Slúchadlá a mikrofón
  • PC, mobil, tablet s pripojením k internetu.